top of page
Image by Kiwihug

Najczęściej zadawane pytania

Czy posiadam zgodę na fotografowanie w obiektach sakralnych?

Oczywiście, że tak. Mam specjalną legitymacje kościelną i ukończony potrzebny kurs.

Przed ceremonią zawsze udaje się do księdza, żeby się przedstawić i chwilkę porozmawiać na temat pracy w czasie ceremonii ślubnej.

Jak długo pracuje w dniu ślubu?

Fotografuje maksymalnie do 1 w nocy.

Zazwyczaj jest to czas od przygotowań do końca oczepin. Istnieje możliwość zapisania się na reportaż z samej ceremonii. Czas pracy dostosuję do waszych potrzeb.

Czy musimy zapewnić Ci nocleg?

W przypadku wesel oddalonych powyżej 100 km od Przeworska, Krakowa i Lublina będę Wam bardzo wdzięczna za zapewnienie noclegu.

Czy wykonamy sesję plenerową w dniu ślubu?

Oczywiście ! Zawsze zachęcam moje pary do poświęcenia 20 minut na sesje ślubną o zachodzie słońca. Można ją wykonać w ogrodzie wali weselnej lub w pokojach które sala oferuje.

Jest to super pamiątka i warto takie zdjęcia wykonać.

Czy wykonuje zdjęcia grupowe w dniu ślubu?

Tak. Po uroczystości zawsze staram się zrobić  zdjęcie grupowe, na którym zobaczycie wszystkich uczestników wesela. Zawsze  chętnie wykonuje zdjęcia Pary młodej z najbliższymi, zazwyczaj na sali podczas wesela lub w ogrodzie.

Co w przypadku, gdy nie będę mogła wykonać zdjęć?

Nie biorę tego nigdy pod uwagę, ale gdyby wynikła taka sytuacja, zdarzył się jakiś wypadek itp.

Możecie być pewni, że Was o wszystkim powiadomię jak najwcześniej i postaram się zapewnić Wam godne zastępstwo.

Co otrzymujemy zamawiając fotografie ślubne?

Wszystkie fotografie, które dla Was wykonam przechodzą selekcję oraz edycje, by stworzyć spójną i piękną całość. Oddaje Wam ozdobne pudełko

z odbitkami lub album. Dodatkowo, umieszczam cały materiał w galerii online, z możliwością pobrania zdjęć w pełnej rozdzielczości i wysłania ich swoim najbliższym. Dodatkowo przed i w trakcie Waszego dnia zapewniam wam moje pełne wsparcie i dokładam wszelkich starań by był niezapomniany. Na każde wasze pytanie odpowiem i będziemy w pełnym kontakcie. Przed ślubem podsyłam Wam również inspiracje i porady jak przygotować się do zdjęć z przygotowań lub do sesji ślubnej. 

Czy można zapisać się tylko na sesje ślubną lub narzeczeńską?

Jak najbardziej. Jeśli chcielibyście bym wykonała dla was tylko sesje narzeczeńska lub ślubną , nie ma problemu. Będę równie ucieszona że podobają wam się moje prace i z chęcią wykonam dla was taką pamiątkę.

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe zdjęcia?

Czas oczekiwania na zdjęcia z reportażu ślubnego to max. 5 miesiące, a z sesji do 2 miesięcy. 

Staram się obrabiać zdjęcia jak najszybciej ale daje sobie zapas czasu by zrobić to z największą starannością i nie musieć się spieszyć.

Czy możemy spotkać się przed reportażem?

Pewnie, że tak! Chętnie się z wami spotkam, odpowiem na wasze pytania i podpiszemy umowę. Zobaczycie czy się dogadujemy i czy chcecie bym uwieczniła Wasz dzień. Super sposobem na takie poznanie się jest sesja narzeczeńska. Podczas niej oswoicie się ze mną, z aparatem i poczujecie się swobodnie. Fajniej się robi zdjęcia podczas reportażu ślubnego gdy już się poznamy, będzie to dla was mniejszy stres. A przecież o to chodzi , by ten dzień był jak najlepszy.

Musimy się spotkać by podpisać umowę?

Nie.

Możemy podpisać umowę elektroniczną.

Czy dojazd jest wliczony w cenę?

Dojazd do 80 km od Lublina, Krakowa i Przeworska jest wliczony w cenę. Powyżej 80 km należy doliczyć 2zł/km

Moon.png

Jak przygotować się do zdjęć ślubnych?

Zobacz poradnik
bottom of page